ENETEX TECHNOLOGY s.r.o. / ENETEX-KIA s.r.o. - systémy čištění odpadního vzduchu a odpadních plynů 

speciální produkt * specifický přístup * komplexní řešení - www.enetex.cz

Maxon

 
Maxon, A Honeywell Company

Maxon (www.maxoncorp.com) je největším dodavatelem průmyslové spalovací techniky na světě už od roku 1916 a má více než osmdesátiletou tradici v této oblasti. Dlouholeté znalosti a know-how jsou průmyslu k dispozici rozsáhlou světovou distribuční sítí.

 

ENETEX - KIA s.r.o. je jediným autorizovaným prodejcem a servisním a technickým zástupcem firmy Maxon v České republice. Technici společnosti ENETEX - KIA každoročně prochází náročnými zkouškami a absolvují sérii školení přímo v evropské centrále Maxon International což zaručuje maximální technickou i servisní podporu pro zákazníky v České republice.

 

Hlavním sídlem Maxon jsou Spojené Státy Americké a Maxon International má hlavní sídlo v Belgii. Obchodní zastoupení a autorizované servisní služby jsou lokalizovány po celém světě. Přes třicet zastoupení je v Severní Americe, devět v Evropě a osm v oblasti Pacifiku.

 

Firma Maxon obdržela v roce 1993 jako první na světě v oblasti průmyslových spalovacích systémů ISO 9001 Certifikaci na své výrobky. Maxon spolupracuje s vybranými společnostmi, které zajišťují a udržují dobré jméno společnosti a kvalitu produktů. ENETEX-KIA s.r.o. je jedním z hlavních partnerů Maxon.

Kontakty

Pozor! Od 1. 10. 2013 změna:

ENETEX TECHNOLOGY s.r.o.

Divize ekologického inženýrství Masarykova 118
664 42 Brno-Modřice

(V areálu bývalé Fruty, viz mapka.)

kia - enetex.cz
http://www.enetex.cz

Copyright © 1999 - 2013 ENETEX-KIA s.r.o.; 2024 ENETEX TECHNOLOGY s.r.o.; WebDesign © 2003 - 2024 Martin Argaláš