ENETEX TECHNOLOGY s.r.o. / ENETEX-KIA s.r.o. - systémy čištění odpadního vzduchu a odpadních plynů 

speciální produkt * specifický přístup * komplexní řešení - www.enetex.cz

ENETEX-TEP s.r.o.

 

Firma ENETEX-TEP s.r.o. sídlí v Modřicích u Brna a byla založena v roce 2000. Od svého počátku nabízí svým zákazníkům v České republice i zahraničí kvalitní služby a dodávky v oblasti elektrických regulovaných pohonů, automatizační technice, projekční činnosti. Díky znalostem celé řady technologických procesů je firma schopna realizovat dodávky kompletních elektročástí do širokého spektra průmyslových odvětví.

Na základě dlouholetých zkušeností mohou zaměstnanci firmy ENETEX-TEP s.r.o. nabízet zákazníkům komplexní řešení elektrických pohonů s ohledem na přání zákazníka s těsnou vazbou na řídicí systémy, a také s možností nadřazené vizualizace a přenosem zvolených dat po průmyslových sběrnicích. V mnoha průmyslových oborech jsou aplikovány nemodernější poznatky z uvedených oblastí a tak je možné zakázky provádět od základních konzultací, přes samotnou realizaci až po následný servis.  

 

Základní zaměření firmy:

  • Elektrické pohony - Firma je obchodním partnerem rakouské firmy Schneider Electric Power Drives GmbH (dříve VA TECH ELIN EBG Elektronik GmbH) pro Českou republiku v oblasti elektrických regulovaných pohonů, především měničů kmitočtu pro asynchronní elektromotory řady >pDRIVE<.
  • Průmyslová automatizace - V uvedené oblasti, kterou firma stále posiluje, byl na počátku zvolen strategický partner firma SIEMENS AG. Široká nabídka hardware a portfolio programů umožňuje splnit i ty nejnáročnější požadavky zákazníků na řízení technologických procesů. Volba vhodné řady řídicího systému (SIMATIC S7-200 až S7-400) a vytipování jednotlivých dílů s ohledem na potřeby procesu, operátorské panely standardní i dotykové („touch panely“), i vizualizace procesu v programech WINCC a WINCC Flexible včetně dodávky potřebné výpočetní technicky.
  • Projekce - Projekční práce jsou nedílnou součástí komplexních dodávek firmy ENETEX-TEP s.r.o. Firma dodává celé řadě zákazníků projektovou dokumentaci jako samostatný produkt. Zákazníci si poté zajišťují realizaci vlastními silami. Projektová dokumentace je dodávána v tištěné i elektronické podobě a dle volby v AutoCAD 2007 LT nebo ELCAD 7.3.2.CZ v závislosti na volbě zákazníka.
  • Řízení technologických procesů - Dlouholeté zkušenosti zaměstnanců firmy ENETEX-TEP s.r.o. s přípravou a prováděním kompletních dodávek umožňují dodávky elektročástí různých technologických celků v mnoha oblastech průmyslu např. Průmysl stavebních hmot, Energetika, Vodárenství, Chemie, Ekologie, systémy čištění odpadních vzuchů a plynu. Výsledné dodávky jsou ve finále odzkoušeny a po proškolení obsluhy a uživatelů uvedeny do provozu. U většiny akcí je samozřejmostí i pravidelný servis a údržba dodaných zařízení.
 

ENETEX-TEP, s.r.o.
Masarykova 118
664 42 Brno

www.enetex-tep.cz
e-mail: kia - enetex.cz

tel: +420-547 423 311
fax: +420-547 423 325

Kontakty

Pozor! Od 1. 10. 2013 změna:

ENETEX TECHNOLOGY s.r.o.

Divize ekologického inženýrství Masarykova 118
664 42 Brno-Modřice

(V areálu bývalé Fruty, viz mapka.)

kia - enetex.cz
http://www.enetex.cz

Copyright © 1999 - 2013 ENETEX-KIA s.r.o.; 2024 ENETEX TECHNOLOGY s.r.o.; WebDesign © 2003 - 2024 Martin Argaláš